ЄС може продовжити в четвер "адресні" санкції через агресію РФ в Україні

Рада ЄС може продовжити санкції для фізичних та юридичних осіб, яких він вважає причетними до підриву цілісності України

Санкції проти РФ З відкритих джерел

Рада ЄС з юстиції і внутрішніх справ, як очікується, ухвалить у четвер в Брюсселі рішення продовжити "адресні" обмежувальні заходи щодо осіб та організацій, яких в Євросоюзі розцінюють як "підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України".

Новини за темою: МЗС України закликало розширити санкції проти РФ за проведення "виборів" в анексованому Криму

Як повідомлялося, Комітет постійних представників країн ЄС погодив без обговорення 6 вересня рекомендацію Ради ЄС про чергове продовження на 6 місяців цих індивідуальних санкцій. Дипломатичне джерело в інститутах ЄС повідомив "Інтерфаксу", що рішення ради може бути прийнято 14 вересня.

Попереднє продовження відбулося 13 березня 2017 року до 15 вересня 2017 року. Ці заходи включають заморожування активів фізичних та юридичних осіб в Європейському союзі і заборону на поїздки в країни ЄС.

Новини за темою: ЄС продовжить на півроку санкції проти компаній та фізичних осіб, що загрожують суверенітету України, - джерело

Згідно з березневим постановою Ради ЄС, санкції поширювалися на 150 чоловік та 37 організацій.

Рішення Ради ЄС планується по розділу "А" порядку денного, тобто без обговорення.

Після опублікування в "Офіційному журналі" Євросоюзу воно вступить в силу.

Ці обмежувальні заходи були введені вперше в березні 2014 року.

Крім них, у зв'язку з української ситуацією діють також економічні санкції, що зачіпають окремі сектори економіки Росії і обмежувальні заходи, введені у відповідь на "незаконну анексію Криму і Севастополя" і діють на їх територіях.

Нагадаємо, раніше джерела повідомляли про продовження на півроку санкцій проти компаній та фізичних осіб, що загрожують суверенітету України.

Як повідомлялося, також Сполучені Штати Америки розширили санкції проти Російської Федерації у зв'язку з ситуацією в Україні. Зокрема, в санкційний список були додані 38 фізичних осіб і організацій.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...