Прапор Євросоюзу і прапор України, фото з архіву
Фото з відкритих джерел

Європейський Союз має намір надалі закликати Росію впливати на бойовиків для виконання домовленостей, досягнутих у Мінську (Білорусь) у лютому 2015 року. Про це в ході дебатів у Європейському парламенті повідомив представник головування Мальти в Раді Європейського Союзу Ян Борг, передають "Українські новини".

"Ми будемо продовжувати закликати Росію використовувати свій вплив на сепаратистів, яких вона підтримує, для виконання ними "мінських домовленостей", - сказав Борг.

Він зазначив, що Євросоюз вважає Росію відповідальною за розв'язання кризи на сході України, і висловив стурбованість присутністю в цьому регіоні російського озброєння.

Новини за темою: ЄС сподівається на якнайшвидше успішне завершення введення безвізового режиму для українців

ЄС, за його словами, продовжує спостерігати велику кількість порушень режиму припинення вогню, використання важкого озброєння й обмеження доступу спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ).

Нагадаємо, 14 лютого Європейський парламент схвалив механізм призупинення безвізового режиму для третіх країн.

Зазначимо, що дати розгляду в Європарламенті питання про надання безвізового режиму Україні досі не було, проте у разі позитивного рішення ЄП щодо України до нас також буде застосовано механізм зупинення безвізового режиму.