Фото з відкритих джерел

Європейський парламент буде тиснути на країни ЄС, щоб процедуру надання Україні безвізового режиму було завершено. Про це повідомила депутат ЄП від Швеції Анна-Марія Корацца-Більдт в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Європарламент буде тиснути на країни ЄС, щоб процедуру надання Україні безвізового режиму було завершено. Київ виконав свої зобов'язання. Тепер наша черга. Українці повинні отримати можливість вільно подорожувати по ЄС, знайомитися з людьми. Дружба, родинні зв'язки, розвиток бізнесу – це дуже важливо", – зазначила депутат.

Новини за темою: "Зіпсували День Росії". Реакція соцмереж на український безвіз

Нагадаємо, Європарламент сьогодні 6 квітня проголосував за надання Україні безвізового режиму з ЄС.

За це рішення проголосував 521 європарламентар. Проти – 75, 36 утрималися. Під час голосування сталася плутанина - не всі одразу зрозуміли, є безвіз в України чи ні. Спочатку депутати голосували за поправку проти безвізі, яку внесли кілька парламентаріїв від Німеччини, Франції та Великої Британії. Депутати її не підтримали.

Тепер 26 квітня це рішення мають затвердити посли ЄС.

Новини за темою: Після отримання безвізу прості люди зможуть навчитися, як це "жити по-європейськи"

Нагадаємо, 5 квітня в Європарламенті відбулися дебати з приводу безвізового режиму для України. Під час дебатів більша кількість депутатів виступила за безвіз для України, наголосивши, що Україна виконала всі умови.

Новини за темою: Без п'яти хвилин безвіз. Що залишилося зробити для скасування віз українцям