Єлісєєв подав заяву про звільнення із МЗС
Дипломат не пояснив причин звільнення
13:03 08.11.2019
Український дипломат, екс-посол України в Євросоюзі і колишній заступник голови Адміністрації п'ятого президента Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв подав заяву про звільнення з Міністерства закордонних справ країни.
Про це він написав у Twitter.
"Подав заяву на звільнення з МЗС України. Не думав, що так може закінчитися моя 28-річна дипломатична кар'єра. Спасибі всім, з ким працював на користь розвитку міжнародного авторитету України, особливо вчителю, першому голові МЗС Анатолію Зленку", - написав Єлісєєв.
Дипломат не пояснив причин звільнення. Разом з тим, він висловив надію на своє повернення до МЗС у майбутньому.
"Сподіваюся повернутися. Дипломат Єлісєєв залишається!" - написав він.
Костянтин Єлісєєв з 2010 по 2015 роки обіймав посаду посла України в Європейському Союзі. З 2015 року по 2019 роки був дипломатичним радником п'ятого президента України.