Погребинський: "Опозиційна платформа — За життя" об'єднала найбільш рейтингових представників південного сходу

Незважаючи на те, що створення "Опозиційної платформи — За життя" відбулося без з'їзду "Опозиційного блоку", воно повністю легітимно. Про це заявив в ефірі телеканалу "112 Україна" засновник і директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.

"Я чув багато - ну як же без партійного з'їзду, от Юлія Володимирівна Тимошенко, вона кандидат у президенти всі знають, ніякого партійного з'їзду і висунення не було і не повинно було бути, оскільки це відбувається в рамках процедури, яка запущена після виборчої кампанії, тоді проводиться з'їзд, але всім відомо, що той же Гриценко йде на вибори і так далі", - зазначив Погребинський.

За словами політолога, об'єднання "Опозиційна платформа — За життя" єдина в країні, яка вперше в повній мірі представляє і захищає інтереси жителів південного сходу України.

Погребинський так само впевнений, що без голови Політради партії "За життя" Віктора Медведчука, не можна вирішити найбільш гострі проблеми, які найбільше хвилюють простих українців.

"Серед тих проблем, які без Медведчука не можна вирішити - це проблема врегулювання конфлікту на Сході України, він (Медведчук – ред) - важлива фігура і Україна повинна його в цьому використовувати по повній, якщо буде бажання дійсно знайти компроміс і для більшості українських громадян це пріоритетна тема", - підкреслив політолог.

Погребинський додав, що згідно з рейтингом кандидатів в президенти серед опозиційних сил лідируючі позиції займають саме Рабінович і Бойко.

За словами політолога, близько 40% кандидатів у президенти "топчуться на електоральному полі заходу і центру", а південний схід цікавий тільки новоствореному об'єднанню. Крім того, завдяки антирейтингу Петра Порошенка, у єдиного кандидата від "Опозиційної платформи — За життя" шанси на виграш у другому турі досить великі.

"Я б хотів, щоб Порошенко вважав, як багато пишуть – треба допомогти цьому висунутому кандидату від опозиції, я його зможу легко перемогти, ну нехай він так думає. Я думаю, що там в оточенні Порошенка багато людей, які його вже здали і запропонували йому цю схему, так може він не буде заважати, не буде закривати канали і тоді подивимося, що у другому турі вийде, це йому ще треба потрапити у другий тур",-  сказав Погребинський.

Нагадаємо, раніше голова Політради партії "За життя" Віктор Медведчук заявив, що створення "Опозиційної платформи — За життя" носить стратегічний характер і спрямоване на об'єднання політичних сил для захисту інтересів жителів південного сходу і російськомовного населення. Об'єднання виступає за припинення бойових дій на Донбасі, за реалізацію в повному обсязі Мінських угод і відновлення миру в країні. Об'єднання є конкурентною програмою, як кардинально змінити економічний курс країни, який призвів до зубожіння громадян, як зупинити процес розпаду держави, "зшити" країну, відновити її територіальну цілісність і об'єднати всіх громадян України, забезпечити реальну децентралізацію влади з метою створення економічно сильних регіонів та ефективного місцевого самоврядування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів