Ярош - "за", Савченко – "ні": Як депутати голосували за судову реформу

Як голосували народні депутати

Ярош - "за", Савченко – "ні": Як депутати голосували за судову реформу

Як голосували народні депутати

Конституційна реформа в частині правосуддя: народні депутати прийняли зміни в Основний закон 335 голосами. Верховна Рада вже оприлюднила, як голосували представники різних політичних сил за судову реформу.

Найбільша фракція парламенту "Блок Петра Порошенка" дала 138 зі 142 можливих голосів – два члени фракції, згідно інформації системи "Рада" відсутні – це Олександр Грановський та Віталій Чепинога, а ще двоє утрималися – Ольга Богомолець та Наталія Новак.

"Народний фронт" підтримав реформу 80 з 81 голосів, був відсутній народний депутат Віктор Романюк.

"Опозиційний блок" дав 38 голосів, з 41 позафракційного народного депутата за проголосували 25 нардепів, у тому числі Дмитро Ярош, Ганна Гопко, В'ячеслав Костянтиновський, а ось група "Свободи" голосувала "проти".

Фракція "Самопоміч" утрималася, як і обіцяла раніше, в повному складі, в тому числі не голосувала віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.

Після тривалих консультацій утрималася Радикальна партія Олега Ляшка, заради голосування політсили всі чекали її повернення з консультацій близько 10 хвилин.

Група "Відродження" дала судовій реформі 22 голоси із 23, які є у політсили, "Воля народу" дала 19 голосів, а з "Батьківщини" проголосували "за" 13 народних депутатів – Надія Савченко витягла свою картку і зазначена як відсутня, а Юлія Тимошенко "утрималася".

Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №3524 "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)". Відповідне рішення підтримало 335 народних депутатів при мінімально необхідних 300.

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...