Яресько обіцяє економічне зростання в Україні у 2016 році

Яресько переконана, що зміни у Бюджетному кодексі і податкова реформа, які потрібно втілити в життя, - це крок до кращого майбутнього

112.ua
Новообраний міністр фінансів та громадянка України Наталя Яресько обіцяє економічне зростання у 2016 році. Про це повідомляє прес-служба уряду.

"Я хотіла б подякувати Олександру Шлапаку за його керівництво і плідну роботу у Міністерстві. Ми повинні, ґрунтуючись на досягненнях попередніх 9-ти місяців, продовжити та посилити діяльність і забезпечити економічне зростання у 2016 році", - зазначила Яресько.

Новини за темою: Порошенко заявив Туску, що розраховує на фінансову допомогу ЄС Україні

Крім того вона зазначила, що для неї велика честь очолювати Міністерство фінансів України. Разом з тим міністр переконана, що зміни у Бюджетному кодексі і податкова реформа, які потрібно втілити в життя, - це крок до кращого майбутнього. "І сьогодні ситуація вимагає рішучих дій і рішень", - підкреслили у повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 2 грудня, Рада проголосувала за створення нового Кабміну, у який вперше в історії країни увійшли три іноземці, які згодом отримали українське громадянство, серед таких міністрів і Наталія Яресько, у минулому - громадянка США.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів