Янукович про співпрацю з Манафортом: Особистих контактів не було, він працював з АП

"Після того, як я виїхав з України, я Пола Манафорта не бачив і не чув", - зазначив Янукович

З відкритих джерел

Екс-президент-утікач Віктор Янукович під час прес-конференції у Москві, яку транслював телеканал "112 Україна", розповів про співпрацю зі своїм колишнім радником Полом Манафортом.

За його словами, спільна робота з Манафортом почалася в другій половині 2005 року, виборча кампанія з виборів до парламенту 2006 року відбулася за його участю. "Потім були вибори 2007 року, восени. Потім були президентські вибори в 2010 році", - пояснив Янукович.

"Весь цей час Пол Манафорт мав справу з апаратом "Партії регіонів". Я особисто не підписував з ним жодних угод. Я особисто не встановлював ніяких сум оплат за його роботу. Ця тема з ним у мене ніколи не обговорювалася", - сказав екс-президент.

Новини за темою: Манафорт не визнав провину за новим обвинуваченням і постане перед судом 17 вересня цього року

"Після виборів 2010 року Пол Манафорт був моїм радником на громадських засадах. Я з ним зустрічався завжди, коли приймали радників; у мене позаштатних було дуже багато. Але коли розглядалися якісь міжнародні питання, Манафорт як радник брав у них участь. Як таких особистих контактів з ним у мене не було. Він працював в основному з Адміністрацією президента. Це був такий порядок. Після того, як я виїхав з України, я Пола Манафорта не бачив і не чув. Вся інформація, яка є в ЗМІ про нього, – я нею користуюся, не більше", - пояснив він.

Нагадаємо, що Полу Манафорту і його бізнес-партнерові Ріку Гейтсу були офіційно пред'явлені звинувачення по 12 пунктах, у тому числі у змові проти США, змові з метою відмивання грошей, діях як незареєстрованого іноземного агента, а також надання неправдивих відомостей в рамках Закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) і неподанні звітів про закордонні банківські рахунки. Згідно з обвинувальним висновком, він "діяв як агент іноземних представників в інтересах уряду України, Партії регіонів та Януковича".

У жовтні до Манафорта і Гейтса було застосовано домашній арешт. Їх звільнили з-під нього в січні цього року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів