Ядерна війна в сьогоднішньому світі неможлива, а балістичною ракетою РФ лякати американців смішно, - Гордон

Гордон також зазначив, що чергова демонстрація сили з боку РФ говорить про те, що Путін втомився від санкцій і хоче сісти за стіл переговорів

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Міжконтинентальною балістичною ракетою, про випробування якої заявив президент РФ Володимир Путін, лякати американців смішно, а сама ядерна війна в сьогоднішньому світі неможлива. Про це в ефірі "Вечірнього прайму" на "112 Україна" заявив журналіст Дмитро Гордон.

"Чи можлива ядерна війна? Відповідаю на підставі того, що мені розповідають люди, які це розуміють. Ядерна війна в сьогоднішньому світі неможлива. Треба відкинути всі страхи, що сьогодні хтось може пустити кудись ядерну ракету. Це зброя стримування, зброя, щоб був якийсь баланс, це зброя, щоб хтось сів з тобою за стіл переговорів... Не будемо забувати: у РФ скоро вибори... Це адресувалося для внутрішнього споживання, для росіян. Американців лякати цією історією смішно", - сказав він.

Гордон також зазначив, що чергова демонстрація сили з боку РФ говорить про те, що Путін втомився від санкцій і хоче сісти за стіл переговорів.

"Я ризикну припустити, що це абсолютні "понти для приїжджих". Тут точний розрахунок на "ну сядьте з нами за стіл переговорів, ну припиніть ці санкції". Санкції б'ють все болючіше, і це не кінець", - додав він.

Зазначимо, президент РФ Володимир Путін, коментуючи послання Федеральним зборам, розповів про новітні види російської зброї. Серед іншого він зазначив, що назви для нової російської крилатої ракети і підводної системи з ядерної енергоустановки поки не вибрано, і їх можна запропонувати на сайтах Міноборони РФ. Путін також розповів про випробування в Росії міжконтинентальної балістичної ракети "Сармат".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів