"Я вважаю, це занадто": Гройсман про премії співробітникам "Нафтогазу"

Прем'єр-міністр зазначив, що закликав наглядову раду переглянути своє рішення

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Раді Верховная Рада

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що виступає проти виплати премій на 46,3 млн доларів співробітникам НАК "Нафтогаз" за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Про це він сказав під час Години запитань до уряду в парламенті, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Я направив листа в незалежну наглядову раду із тим, щоб вони переглянули своє рішення і проінформували Кабмін. Я очікую відповіді на це питання. І я не підтримую такої політики високих винагород. Вважаю, що вони не на часі, хоча треба визнати, що НАК "Нафтогаз" і його менеджмент здобув серйозну перемогу в інтересах України в розмірі 4,5 мільярда доларів", - сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр підкреслив, що вважає винагороду співробітникам занадто великою.

"Я наголошую, що тут моя позиція чітка – це перебір", - резюмував прем'єр-міністр.

Новини за темою: Мільярд для "Нафтогазу": Куди можна було б з користю витратити ці гроші

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" за позовом до "Газпрому". "Нафтогаз" домігся компенсації в сумі 4,63 млрд дол. за недопоставку "Газпромом" узгоджених обсягів газу для транзиту. Також "Газпром" повинен сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу".

Через деякий час стало відомо, що Наглядова рада НАК "Нафтогаз" вирішила виплатити премії на суму 46,3 млн доларів співробітникам, які доклали зусиль для перемоги у Стокгольмському арбітражному суді у спорі з "Газпромом" щодо транзитного контракту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів