Wizz Air планує відновити діяльність авіакомпанії "Візз Ейр Україна"

Припускається, що це відбудеться вже у 2019 році

Фото з відкритих джерел

Угорська авіакомпанія Wizz Air вивчає можливість поновлення діяльності свого дочірнього підприємства в Україні - компанії "Візз Ейр Україна". Зокрема, це обговорювалося сьогодні під час зустрічі президента України Петра Порошенка та генерального директора Wizz Air Джозеф Вараді, повідомляє прес-служба глави української держави.

"Ми хочемо посилити свою присутність і зробити більше для України. Повністю з вами згоден і вважаю, що інвестиційний клімат у країні змінився на краще... Безвізовий режим і відсутність обмежень у подорожах разом з економічним зростанням буде головним драйвером зростання нашого бізнесу в Україні. Вважаю, що тепер якраз правильний час для нас розробити більш амбітні плани для роботи в Україні", - зазначив Вараді.

При цьому він додав, що Wizz Air, відновивши діяльність свого дочірнього підприємства "Візз Ейр Україна", зможе додати послуги більш високої якості за більш низьких цін.

Припускається, що це буде зроблено вже в 2019 році.

Президент України своєю чергою привітав рішення Wizz Air відновити ліцензію українського авіаперевізника.

Нагадаємо, угорський авіаперевізник, як і Ryanair, вважається однією з бюджетних авіакомпаній Європи, хоча й не такий великий. Здійснює рейси за 450 маршрутами з 26 аеропортів світу. В Україні працює з 2008 року. Наразі літаки авіакомпанії літають з Києва (23 напрямки), Львова (6 напрямків) і Харкова (3 напрямки) до багатьох країн Європи. І ці рейси є дуже популярними.

Важливо: 26 березня 2015 стало відомо, що українське відділення компанії буде ліквідовано, але вже 10 квітня того ж року з'явилася інформація, що компанія таки залишиться. Тим не менше діяльність української філії так і не відновили, рейси здійснює головна компанія - Wizz Air.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів