Вищий адміністративний суд відмовився призупинити указ про позбавлення громадянства Артеменка

Захист депутата просив зупинити дію указу

Народний депутат України Андрій Артеменко Публичные люди

Вищий адміністративний суд (ВАСУ) відмовився призупинити дію указу Петра Порошенка про припинення українського громадянства і рішення Верховної Ради про дострокове припинення повноважень депутата Андрія Артеменка. Про це "Українським Новинам" повідомила представник прес-служби суду Галина Гаєвська.

"Сьогодні відбулося судове засідання щодо розгляду питання про забезпечення адміністративного позову у справі. Клопотання про це надійшло від представника Артеменка - адвоката Леоніда Сівакова. У задоволенні клопотання відмовлено", - повідомила вона.

Захист депутата просив зупинити дію указу в частині припинення громадянства Артеменка і дію рішення парламенту про дострокове позбавлення мандата депутата.

ВАСУ відмовив у даному проханны, так як законодавством не передбачена можливість забезпечення позову шляхом припинення дії актів Президента і Ради.

Нагадаємо, Верховна Рада 244 голосами підтримала дану постанову.

Нещодавно президент України Петро Порошенко підписав указ про припинення громадянства Андрія Артеменка. Зі свого боку, нардеп оскаржив позбавлення українського громадянства у Вищому адміністративному суді.

А коли регламентний комітет ВР підтримав рішення про позбавлення повноважень нардепа Артеменка, то сам він заявив, що не був запрошений на відповідне засідання, а також не зміг би прибути в Україну в зв'язку з анулюванням закордонних паспортів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...