Виборці повинні мати право відкликати нардепів, якщо ті не виконали свої передвиборчих обіцянок, - журналіст

"Якби всі політичні сили погодилися б на такий договір, то вся їхня відповідальність перед людьми була більшою", - вважає Тиран

112.ua

Виборці повинні мати право відкликати нардепів, якщо ті не виконали свої передвиборчі обіцянки. Про це в ефірі "112 Україна" заявила журналіст Ірина Тиран.

"Важливо, щоб люди не забували, що ми є роботодавцями влади і ми вправі запитати з найманих робітників і застосовувати до них преміальні або штрафні санкції. Дуже важливо розробити зараз механізми, коли народ може відкликати народних депутатів або якось впливати на своїх найманих робітників", - сказала вона.

Тиран зазначила, що систему відкликання нардепів через невиконані передвиборчі обіцянок вже розробила партія "За життя".

"Ось, наприклад, у програмі партії "За життя" Рабіновича є пункт про суспільний договір, який він збирається укладати з кожним громадянином держави, з кожним виборцем. Це завірений документ, згідно з яким Рабінович і люди, які будуть у його списку партії "За життя", дають попередню згоду на те, що якщо вони не виконають свої передвиборчі обіцянки, які перераховані і вказані терміни їх виконання, то вони дозволяють кожному українцю з цим документом піти в суд і відкликати їх з ВР. Якби всі політичні сили погодилися б на такий договір, то вся їхня відповідальність перед людьми була більшою", - резюмувала вона.

Нагадаємо, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович представив покрокову програму виходу країни з економічної кризи. Шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили в п'яти основних напрямках тих кращих менеджерів, яких партія "За життя" мала взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці.

 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів