Виборці мають голосувати за конкретні програми, - журналіст

Тиран навела приклад успішної передвиборчої програми, ґрунтуючись на програмі лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича

112.ua

Напередодні виборів виборці мають голосувати за конкретні програми кандидатів, а не за обіцянки. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловила журналіст Ірина Тиран.

"Потрібно завжди відштовхуватися від якоїсь конкретики, тобто судити людей не за їхніми обіцянками, а треба дивитися на програми людей, які пропонують якусь конкретику й обґрунтовують її.. Я закликаю наших виборців включати мізки, виключати емоції і просто читати, що і за рахунок чого вам пропонують і наскільки воно є дієздатним", - сказала вона.

Тиран навела приклад успішної передвиборчої програми, ґрунтуючись на програмі лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича.

"Наприклад, я вчора слухала програму, представлену Вадимом Рабіновичем, і мене особливо зацікавив економічний блок і соціальний блок. Я зробила собі деякі нотатки щодо цифр. Там не просто обіцянки, що "ми збільшимо зарплату вчетверо", а пояснюється, чому ми збільшимо, за рахунок чого, на якій галузі наголосити, звідки це візьмемо. Наприклад, за рахунок чого буде знижено комунальні тарифи? За рахунок видобутку свого газу, собівартість якого менше",- зазначила вона.

Зазначимо, що чергові президентські вибори в Україні мають відбутися навесні 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів