Введення в Україну миротворчої місії ООН без згоди РФ неможливе, - Грищенко

За словами екс-міністра закордонних справ, обійти вето РФ в питанні введення миротворчого контингенту на територію України можливості немає, тому без політичної згоди РФ присутність такої місії в Україні неможлива

112.ua

Введення в Україну миротворчої місії ООН без згоди РФ неможливе. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

"Я думаю, що ситуація в Раді безпеки ООН на виході буде така ж, як і на всіх інших. Тому що позиція Росії не змінилася, позиція України залишається тією ж. Ми просто піднімаємо градус. Участь міністра закордонних справ - це дуже важливий політичний крок, але він не може призвести до прийняття будь-яких рішень", - повідомив Грищенко.

Новини за темою: МЗС ФРН: Миротворча місія ООН в Україні можлива, але її підготовка займе декілька місяців

При цьому на запитання ведучої, чи можна якимось чином обійти вето РФ в питанні введення миротворчого контингенту на територію України, екс-міністр заявив, що такої можливості немає, тому без політичної згоди РФ присутність такої місії в Україні неможлива.

"Немає. Можна намагатися, можна обговорювати, можна робити все, що завгодно, але цього не буде. Якщо тільки вони (РФ, - ред.) не вирішать, що це їм вигідно", - підкреслив Грищенко.

Нагадаємо, раніше глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що Україна вважає можливим розгляд запрошення ООН для направлення миротворчої місії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів