"Опозиційна платформа — За життя": Запровадження воєнного стану - це очевидна дискримінація наших громадян

Запровадження воєнного стану - це очевидна дискримінація наших громадян. Про це повідомляє прес-служба політсили.

"Опозиційна Платформа — За Життя" заявляє, що “воєнний стан" президента Порошенка приведе до поглиблення соціальної та економічної кризи в Україні. Замість того, щоб відкинути особисті амбіції, почати прямі мирні переговори з Російською Федерацією з участю представників Євросоюзу, чинний президент довів, що він піде на будь-які дії заради збереження своєї влади. Ми заявляємо, що воєнний стан не наближає Україну до миру. Це шлях до ескалації війни і повного руйнування економіки країни", - йдеться в повідомленні політсили.

“Опозиційна Платформа — За Життя” зробить все можливе щоб не допустити початку повномасштабної війни і посилення диктатури. Ми не дамо залякати українців, яких влада ненавидить за їх політичні орієнтації, віру, мову і культуру. Ми захистимо людей, яких обікрав нинішній режим непомірними тарифами, корупцією і злодійством на війні. Ми зможемо повернути світ в Україну дипломатичним шляхом", - вважають в політичній силі.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада прийняла в цілому законопроект № 9338, за допомогою якого затвердила указ президента "Про запровадження воєнного стану в Україні". Зокрема, військове положення "вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії".
 
Згідно з документом, воєнний стан вводиться на 30 днів і не вплине на дату проведення президентських виборів в Україні, запланованих на 31 березня 2019 року.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів