Все залежить від рішення депутатів Ради: Рева прокоментував свою можливу відставку

Раніше Комітет Ради підтримав проекти постанов парламенту, якими пропонується визнати роботу Мінсоцполітики незадовільною і звільнити Андрія Реву

Міністр соціальної політики України Андрій Рева в студії "112 Україна" 112.ua

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що остаточне рішення про його відставку будуть приймати депутати Верховної Ради. Про це Рева заявив в ефірі програми "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна". 

"Все, що має початок, має і кінець. Рішення в даному випадку приймає політичний орган - ВРУ. На міністрів Кодекс законів про працю не поширюється, нас призначили політичним рішенням, нас звільняють. Буде рішення ВРУ - значить звільнять, не буде рішення - буду працювати до тих пір, коли настануть вибори, а перед новообраною ВРУ Кабінет міністрів складає повноваження сам", – зазначив Рева.

На початку вересня Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на своєму засіданні підтримав проекти постанов парламенту, якими пропонується визнати роботу Міністерства соціальної політики незадовільною і звільнити його голову Андрія Реву.

Андрій Рева народився 7 липня 1966 року. У 2000-2005 роках був начальником управління соціального захисту населення Замостянського районного ради Вінниці. У 2005-2016 роках – заступник вінницького міського голови.

14 квітня 2016 року Верховна Рада відправила у відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, підтримавши на його місце кандидатуру Володимира Гройсмана. В цей же день парламент затвердив новий склад Кабміну, в якому Рева отримав посаду міністра соціальної політики України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів