Волкер про продовження спецстатусу Донбасу: Україна робить жорсткі кроки для досягнення миру, тепер має діяти РФ

Спецпредставник США щодо України виступає за якнайшвидше завершення конфлікту на Донбасі

Курт Волкер З відкритих джерел

Прийняте Верховною Радою України рішення про продовження на рік особливого порядку місцевого самоврядування на Донбасі є "жорсткими кроками для досягнення миру". Про це у Twitter 6 жовтня написав спецпредставник Державного департаменту США щодо України Курт Волкер.

"Продовження спеціального статусу показує, що Україна робить жорсткі кроки для миру. Сподіваюся, тепер Росія буде діяти, щоб настав мир – час завершити конфлікт", – зазначив він.

Як повідомлялося, 6 жовтня Верховна Рада продовжила на рік особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі – але тільки за умови виведення Росією військ і техніки з окремих районів Донецької та Луганської областей.

Йдеться про законопроект №7164 про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей.

"За" проголосували 229 народних депутатів.

Також зазначимо, що Верховна Рада підтримала за основу так званий законопроект про реінтеграцію Донбасу (офіційно - №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях"), виключивши з нього згадку про мінські домовленості.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...