Волкер: Після зустрічі з Сурковим РФ не робила пропозицій щодо миротворців ООН

Волкер заявив, що після зустрічі з помічником президента Росії Владиславом Сурковим РФ повинна була внести свої пропозиції щодо миротворчої місії ООН для Донбасу

Курт Волкер на Донбасі Прес-центр штабу АТО/Facebook

США не отримували від Росії оцінювання пропозицій розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН. Про це в Брюсселі 10 березня сказав спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомлення "Уніан".

Новини за темою: Путін прокоментував ініціативу про розміщення миротворців на Донбасі

"М'яч на російській стороні. Ми представили наше бачення миротворчої місії, як в плані географії, так і плані мандату, ми детально обговорили це з росіянами. У січні під час зустрічі з Сурковим було сказано, що вони це взяли до відома, і вони розроблять свої пропозиції для нас, щоб потім їх обговорити і призначити нову зустріч. З тих пір ми нічого від них не чули, але сподіваюся, що це відбудеться дуже скоро", – сказав Волкер.

Новини за темою: Шушкевич заявив, що Порошенко відкинув ідею введення білоруських миротворців

Нагадаємо, під час виступу на Мюнхенській конференції президент України Петро Порошенко заявив, що у Росії є шанс продемонструвати готовність до компромісу і погодитися на миротворців на всій території окупованого Донбасу. Раніше спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що проект резолюції Росії, який передбачає введення миротворців на Донбас тільки уздовж лінії зіткнення, є неприйнятним для Сполучених Штатів Америки і Організації Об'єднаних Націй, оскільки він не буде гарантувати безпеку, а лише поглибить конфлікт.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів