ВО "Свобода" висунула на проміжні вибори Андрія Міщенка кандидатом у 205-му окрузі

162 делегати з'їзду одноголосно підтримали його кандидатуру

З'їзд Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висунув голову Чернігівської обласної організації Андрія Міщенка кандидатом на проміжні вибори народного депутата України 26 липня 2015 року в одномандатному виборчому окрузі №205 (м. Чернігів). Про це йдеться в повідомленні Об'єднання.

162 делегати одноголосно підтримали його кандидатуру.

Новини за темою: ЦВК затвердила витрати на проміжні вибори у 205-му окрузі в сумі майже 3 млн гривень

Андрій Миколайович Міщенко народився 1 січня 1973 року.

У 1996 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю "архітектура". Професійно займався спортом (веслування), чемпіон України. Будучи студентом, став активістом Революції на граніті 1990 року. З 1991 року – член ВО «Свобода» (до 2004 року – СНПУ).

У 2008 року очолив Чернігівську обласну організацію ВО "Свобода".

На парламентських виборах 2012 року був головою Дніпропетровського обласного штабу партії. У тому ж році обраний народним депутатом від ВО "Свобода" (№ 19 у виборчому списку). Був головою підкомітету з питань виконання кримінальних покарань та організації діяльності органів і установ виконання покарань Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Під час перебування у парламентів був уповноваженим фракції ВО "Свобода" у Верховній Раді у Дніпропетровській і Запорізькій областях.

У 2015 році знову очолив Чернігівську обласну організацію партії. Член Політради ВО "Свобода".

Нагадаємо, що ЦВК призначила позачергові вибори Ради на мажоритарному окрузі № 205 на 26 липня.

Варто зазначити, що колишній заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан також буде балотуватися в цьому окрузі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...