Владу не турбує дискримінація громадян України за мовною ознакою, - Медведчук

На думку Медведчука, в Україні ведеться повномасштабний наступ на права російськомовних громадян

З відкритих джерел

В Україні владу анітрохи не турбує дискримінація українських громадян за мовною ознакою. Таку думку висловив лідер громадського руху "Український вибір - право народу" Віктор Медведчук, повідомляє його прес-служба в Facebook.

"Атаки на російську мову в Україні тривають. Закономірним наслідком такої політики стає наростання русофобської істерії. Екс-нардеп Ірина Фаріон пропонує позбавляти роботи російськомовних громадян України, більше того, "давати в щелепу". Письменниця Лариса Ніцой влаштовує скандали, почувши російську мову в магазинах, кінотеатрах, потягах і навіть в СБУ. Суспільство, розділившись на два табори, запекло сперечається, обговорюючи такі русофобські заяви. Але владу анітрохи не турбує, що це ще більше розколює країну, що наявна дискримінація громадян України за ознакою мови. Всупереч статті 10 Конституції україни, якою "гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України", в країні ведеться повномасштабний наступ на права російськомовних громадян", - вважає він.

Нагадаємо, 5 вересня 2017 року Верховна Рада прийняла закон України №2145-VIII "Про освіту". Застереження проти нього висловили Угорщина, Румунія, Болгарія, Росія та Молдова.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів