Влада руками Генпрокуратури влаштувала репресії проти Вілкула, - експерт

Молчанов наголосив на неспроможності звинувачень влади проти Олександра Вілкула

Політолог Кирило Молчанов, прокоментував на своїй сторінці у Facebook засідання Регламентного комітету ВР щодо розгляду подання ГПУ на нардепа Олександра Вілкула. Політолог зазначив неспроможність звинувачень влади проти Олександра Вілкула і очевидно репресивний характер дій силовиків.

"Коли не можеш організувати хліб, необхідно влаштовувати видовища. Об'єктом публічної прочуханки обрано "Опозиційний блок". Юрій Віталійович Луценко уявив, що він прокурор Вишинський, тільки нічого він не може зробити, король виявився голий і без юридичної освіти. Один піар, який виходить, як пар у свисток", - написав Молчанов.

Раніше політолог Андрій Золотарьов зазначив, що на Регламентному комітеті прокурор і підозрюваний помінялися місцями, і прокурор програв.

"Підлеглі вивели генерального прокурора на ударну позицію з пустушками в руках, що визнали навіть ті, кого до кола симпатиків Вілкула ніяк не зарахуєш", - написав Золотарьов на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, під час розгляду Регламентним комітетом ВР повторного подання генпрокурора на зняття недоторканності з народного депутата Олександра Вілкула з'ясувалося, що свідки давали свідчення проти нього під тиском. Свідка - екс-голову Дніпропетровської райдерждаміністрації, 70-річного Вадима Кобиляцкого без рішення суду, за його словами, прокуратура помістила в грудні 2017 року до холодної камери і вимагала дати неправдиві свідчення проти Вілкула. Але навіть у цих умовах Кобиляцький не погодився обмовити нардепа. Він підписав компроміс, який запропонувала прокуратура, що йому нібито телефонували з приймальні облдержадміністрації. Заяву свідка депутати отримали під час засідання.

Крім того, народний депутат надав низку доказів того, що справа є сфабрикованою, а закони, на які посилається прокуратура, у тому числі Земельний Кодекс, припинили свою дію ще в 2001 році.

Під час засідання комітету Олександр Вілкул надав офіційні документи, в тому числі рішення Нікопольського суду, про те, що його телефон незаконно прослуховують без дозволу парламенту.

Через нововиявлені факт Регламентний комітет відклав публікацію свого вирішення на дві доби. Після аналізу наданих матеріалів комітет визнав, що докази прокуратури в поданні на Вілкула ґрунтуються на показаннях, отриманих незаконно.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів