Співголова Міжпарламентської ради Україна - НАТО Ірина Геращенко
Верховная Рада
Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко попередила про штрафні санкції у випадку порушення правил ЄС щодо безвізового режиму. Про це вона повідомила під час спілкування з журналістами в кулуарах парламенту, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Велика відкритість світу сприяє, в тому числі, тому, що в Україну прийдуть нові лоукости. Це буде сприяти дуже важливим економічним зв'язкам. Влада усвідомлює, що для українців є ключовим бар'єром фінансовий момент. Ми повинні тепер більше працювати, щоб краще запрацювала українська економіка і щоб люди могли заробити собі на подорож. Безвізовий режим - це і відповідальність за дотримання міграційних правил ЄС. Якщо ми, українці, будемо порушувати міграційні правила, то, очевидно, можуть вступити в дію штрафні санкції та закриття цієї безвізової історії. Важливо всім, хто буде ним користуватися, вчасно повертатися додому", - заявила Геращенко.

Новини за темою: Надання Україні безвізу не викличе хвилі біженців до країн ЄС, - Климпуш-Цинцадзе

Нагадаємо, Європарламент сьогодні, 6 квітня, проголосував за надання Україні безвізового режиму з ЄС.

За це рішення проголосував 521 європарламентар. Проти – 75, 36 утрималися. Під час голосування сталася плутанина - не всі одразу зрозуміли, є безвіз в України чи ні. Спочатку депутати голосували за поправку проти безвізу, яку внесли кілька парламентаріїв від Німеччини, Франції та Великої Британії. Депутати її не підтримали.

Тепер 26 квітня це рішення мають затвердити посли ЄС.

Новини за темою: Остаточне рішення щодо безвізу досить важко буде заблокувати, - екс-очільник МЗС