Вілкул щодо подання ГПУ проти нього: Президентська кампанія почалася з зачищення опозиційного поля

Вілкул підкреслив, що, як і раніше, він не вважає себе винним

Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул назвав подання ГПУ про зняття депутатської недоторканності черговою спробою влади чинити тиск і обмежити його політичну активність напередодні виборів. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

"Президентська кампанія почалася. Почалася із зачищення опозиційного поля. Влада знову намагається протягнути фейкове "подання" проти мене. В перший раз ГПУ навіть не спромоглася надати юридичне обґрунтування своїх безглуздих звинувачень. Як наслідок, в минулий раз регламентний комітет Верховної Ради просто повернув ГПУ їх так зване "подання". Зараз відомство Луценка робить другу спробу — таку ж безглузду і необгрунтовану. І однозначно політично вмотивовану", - вважає він.

Вілкул підкреслив, що, як і раніше, він не вважає себе винним.

"Всі, кому було чого побоюватися, чотири роки тому покинули Україну. Ці ж чотири роки влада під мікроскопом вивчала мою діяльність, перевіряла кожен мій підпис і не знайшла нічого, крім якогось документа за 2011 рік. Логіка зрозуміла: почалася виборча кампанія і подібними репресивними діями влада намагається зачистити опозиційні поле від незручних конкурентів, від тих, хто здатний скласти їм реальну конкуренцію і перемогти", - сказав він.

Нардеп написав, що розцінює дії ГПУ як вибіркове правосуддя і як спробу обмежити  політичну діяльність.

"Переслідуючи мене, а, головне — моїх рідних і близьких, влада хоче, щоб я припинив викривати її злочини, корупційні схеми, геноцидні реформи. Але у них нічого не вийде. Я відчуваю підтримку людей і розуміння, що я на вірному шляху. А переслідування з боку влади тільки зміцнюють мене в правильності моїх дій. Нас більшість і ми переможемо!", - резюмував Вілкул.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів