Вілкул: Молитовний сніданок у Вашингтоні – це дорогий політичний туризм

При цьому політик переконаний, що в рамках цього заходу про інтереси України не йдеться

Народний депутат Олександр Вілкул в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Молитовний сніданок у Вашингтоні – це дорогий політичний туризм. Таку думку про захід у Білому домі в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

На думку політика, упродовж останніх кількох днів роботу українського парламенту паралізовано через те, що близько 50 нардепів вирушили до Вашингтона для участі в молитовному сніданку у Білому домі.

"Щоб ми розуміли, це величезна зала, в ній сидить близько 2 тис. осіб. Квиток туди коштує від 15 до 25 тис. дол. Що вони там зроблять? Селфі з американськими політиками? Можливо, один народний депутат побачить Трампа зблизька, всі інші – за 200 м. Це політичний туризм", - переконаний Вілкул.

При цьому політик сумнівається, що хтось із політиків зможе просунути українські інтереси в рамках цього заходу. "Я розумію, що країна під зовнішнім управлінням, але там точно не той формат. Це дорогий політичний туризм", - уклав він.

Нагадаємо, молитовний сніданок у Вашингтоні є традиційним заходом Білого дому, в якому беруть участь не тільки релігійні діячі різних конфесій, а також політична і суспільна еліта основних країн-партнерів США. Цього року подію призначено на 8 лютого.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів