Словацький парламент заявляє, що візит його депутатів до Криму не може бути використаний для спроб легітимізації анексії

Десять словацьких депутатів відвідали аннексированный Крим не дивлячись на попередження українського МЗС

З відкритих джерел

Комітет з закордонних справ Національної Ради (парламенту) Словацької Республіки заявив, що відвідування окремих словацьких депутатів анексованого Криму не є спробою легітимізувати окупацію півострова. Про це йдеться в заяві комітету з закордонних справ парламенту Словаччини, яке надало посольство України в Словаччині видавництву "Укрінформ".

"Оскільки Словацька Республіка й надалі вважає Крим територією України у її міжнародно визнаних кордонах, комітет у закордонних справах відкидає будь-які прояви легітимації окупації та анексії Криму шляхом відвідування півострова конституційними суб'єктами Словацької Республіки", - йдеться в повідомленні.

У комітеті нагадали, що Словаччина згідно спільної позиції країн-членів ЄС і НАТО не визнає результати незаконного референдуму в Криму в березні 2014 р.

Нагадаємо, що десять словацьких депутатів на чолі з Петером Марчеком відвідали аннексированный Крим 1 серпня 2018 р. Тоді МЗС України нагадав, що цей візит є порушенням українських законів.

Відповідно до українського законодавства іноземці та особи без громадянства повинні в'їжджати в аннексированный Крим виключно за наявності відповідного дозволу від Києва і через українські пункти пропуску на адміністративному кордоні з півостровом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів