Депутати "Відродження" зареєстрували в Раді постанову про створення Мінпромполітики та інвестицій

Відповідний проект постанови опубліковано на сайті Ради

Зареєстрований партією "Відродження" проект постанови про створення Міністерства промислової політики та інвестицій опубліковано на сайті Верховної Ради під № 8220. Його авторами є народні депутати групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар і Віктор Остапчук, передає прес-служба політсили, повідомляє "РБК-Україна".

Проектом постанови пропонують рекомендувати Кабінету міністрів створити Міністерство промислової політики та інвестицій України. Крім того, визначено сфери відповідальності міністерства та його повноваження. До них, зокрема, пропонують віднести формування та реалізацію державної промислової політики і політики щодо інвестиційної діяльності в галузях промисловості, здійснення технічного регулювання, стандартизації та сертифікації продукції усіх галузей промисловості, а також інші функції.

Як пояснив співголова депутатської групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар, головним завданням Міністерства промполітики та інвестицій мають бути сприяння відродженню вітчизняної промисловості й підтримка українських експортерів.

"Ми пропонуємо відродити цей орган виконавчої влади і врешті-решт призначити міністра, відповідального за те, що відбувається в українській промисловості. Міністра, який буде здатний вирішувати проблеми вітчизняних виробників, а також професійно організувати роботу і створювати стимули для розвитку українського виробництва та експорту. Який зможе координувати дії у різних галузях промисловості і працювати над залученням інвестицій. Я хочу нагадати, шановні колеги, що у Верховній Раді є Комітет з питань промислової політики і підприємництва. А ось профільного міністерства в уряді немає. Отже, уряду промисловість не потрібна? Представники промисловості під час наших численних зустрічей указують на ту проблему, що в уряді не було з ким працювати. Тому створення Міністерства промислової політики та інвестицій буде сприяти не тільки збереженню, а й розвитку української промисловості, її модернізації", – підкреслив Віктор Бондар.

Як повідомлялося, депутати з групи "Партія "Відродження" внесли до парламенту законопроект про підтримку вітчизняної промисловості, який дістав позитивні оцінки бізнесу. Проект закону № 8145 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості" зареєстровано у Верховній Раді 16 березня.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів