Відключення РФ від системи SWIFT стане ультиматумом для Путіна, - нардеп

За словами Куліча, відключення від системи завдасть "серйозного збитку Росії"

112.ua
Відключення РФ від системи SWIFT стане ультиматумом для Путіна, який вплине на російську економіку. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат України від "БПП" Валерій Куліч.

"На мій погляд, ультиматум Путіну - це відключення Росії від SWIFT. Це буде ультиматумом, який дійсно вплине на економічну складову і вплине на кожного росіянина, і на кожне російське підприємство. На мій погляд, перш за все, потрібно домагатися від США, щоб вони відключили від SWIFT. Це дасть дуже серйозний збиток Росії, все інше - переговори, на мій погляд, вже вичерпані", - вважає він.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Держдепартамент США не виключає відключення Росії від системи SWIFT. Рішення про введення таких додаткових обмежувальних заходів остаточно має бути прийнято 12 лютого. Разом з тим, посол США в Україні Джеффрі Пайетт заявив, що США ще далеко не вичерпали засоби тиску на Росію за її дії в Україні.

Новини за темою: Глава ВТБ: Відключення Росії від системи SWIFT погіршить відносини Москви і Заходу

Додамо, SWIFT (від англ. Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications), співтовариство всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій - міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів