Європейський суд відхилив апеляцію щодо санкцій проти Віктора та Олександра Януковичів з політичних мотивів, - Кірасир

Кірасир стверджує, що органи Європейського Союзу виявилися заручниками прийнятого ними в 2014 р. рішення

Рішення Європейського суду загальної юрисдикції в Люксембурзі про відхилення апеляції про введення санкцій проти екс-президента України Віктора Януковича і його сина Олександра носить виключно політичний характер. Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасир.

Кірасир стверджує, що органи Європейського Союзу виявилися заручниками прийнятого ними в 2014 р. рішення про введення санкцій щодо Януковичів, яке нібито було прийнято на догоду політичній кон'юнктурі того часу. Кірасир зазначає, що сьогоднішні рішення приймаються європейськими інституціями з небажання визнавати власні помилки.

Прес-секретар заявляє, що в Європейському суді підкріпили своє рішення формулюванням: "...позивачі не надали жодних доказів, які могли б поставити під сумнів обґрунтованість звинувачень, винесених проти них в Україні".

Кірасир підкреслює, що українська сторона надала в якості доказів виключно листа Генеральної прокуратури про порушення кримінальних справ проти Януковича, у розслідуванні яких за 3 роки так і не відбулося прориву. "Хотілося б підкреслити, що жодна країна світу на сьогоднішній день не підтвердила і не надала доказів наявності на їх території банківських рахунків або активів на ім'я Віктора Януковича", - пише Кірасир.

В якості прикладів він наводить адвокатські запити англійської компанії JHA LLP, яка представляє інтереси Януковичів, які нібито підтвердили, що у тих немає банківських рахунків або інших активів у Швейцарії, крім 1 млн швейцарських франків на рахунку компанії Mako Trading SA.

Та ж компанія, за інформацією Кірасира, отримала у вересні поточного року відповідь від Європейської комісії та держав-членів ЄС, в якому ті офіційно підтвердили, що не отримували ніякої інформації про грошових засобах або економічних ресурсів, що належать їхнім клієнтам, які були заморожені в результаті санкцій ЄС. Єдине виключення складають майнові права Януковича в компанії MAKO Holding b.v. і Artvin Holding B. V. у Нідерландах.

Також факт відсутності у Віктора Януковича зарубіжних банківських рахунків підтвердила в 2015 і ГПУ, офіційний лист якій і опублікував прес-секретар.

Facebook Юрія Кірасира

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів