Від "Опозиційної платформи – За життя" єдиним кандидатом на посаду президента буде Юрій Бойко, - Рабінович

Вадим Рабинович і Юрій Бойко Апостроф

Від "Опозиційної платформи – За життя" єдиним кандидатом на посаду президента на виборах, які заплановано на березень 2019 року, буде Юрій Бойко. Про це розповів лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, повідомляє Newsone.

За його словами, засідання Стратегічної ради "Опозиційної платформи – За життя" вже відбулося. На ньому було ухвалено рішення висунути лідера "Опозиційного блоку" Юрія Бойка як кандидата від об'єднаної опозиції.

Вадим Рабінович зазначив, що відбулося об'єднання двох кандидатів у президенти з найвищими рейтингами на південному сході України.

Раніше лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відмовився виставляти свою кандидатуру на вибори від "Опозиційної платформи – За життя".

Як повідомлялося, політрада партії "За життя" рекомендував висунути єдиним кандидатом у президенти від опозиції Вадима Рабіновича. Співголова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко заявив, що підтримає рішення політради партії "За життя" щодо висунення Рабіновича єдиним кандидатом на президентських виборах, а також сказав про те, що це може бути підтримано всім складом нещодавно створеної "Опозиційної платформи – За життя".

Нагадаємо, лідер "За життя" Вадим Рабінович виступив ініціатором переговорів усіх політичних сил, які відстоюють інтереси центру і південного сходу України", до об'єднання напередодні виборів "усупереч амбіціям". Пізніше народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін також підтримав цю ініціативу.

Політик заявив, що в разі окремого походу на вибори у 2019 році й у лідера "За життя", і в представника "Опозиційного блоку" були би високі результати, але шанси пройти в другий тур значно нижчі, ніж якщо опозиційні сили висунуть єдиного кандидата.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів