Веселова просить ГПУ та СБУ розслідувати дії нардепа Рибалки з ініціювання "націоналізації" "АТБ"

"За результатами слідства ВРУ повинна приймати рішення про доцільність заняття Рибалкою місця в українському парламенті", - написала Веселова

Народний депутат від фракції "Самопоміч", секретар Комітету ВР з питань соціальної політики та зайнятості Наталія Веселова просить ГПУ та СБУ розслідувати дії нардепа Сергія Рибалки, спрямовані на націоналізацію "АТБ". Про це Веселова написала на своїй сторінці в Facebook.

"Депутат Сергій Рибалка вирішив вдатися до методів, які використовуються в "ДНР", та ініціювати "націоналізацію" мережі супермаркетів "АТБ", застосовуючи чорний PR. Судячи з надісланих активістами матеріалів, колега не шкодував коштів на кампанію з дискредитації власника торгової мережі. Я звернулася до СБУ і ГПУ з проханням розслідувати цей ганебний випадок. За результатами слідства ВРУ повинна приймати рішення про доцільність заняття Рибалкою місця в українському парламенті", - написала Веселова.

скриншот

Народний депутат від "Самопомочі" повідомила про те, що звернулася до генерального прокурора Юрія Луценка та голови Служби безпеки України Василя Грицака з депутатським запитом, у якому просить правоохоронців перевірити факти причетності нардепа Рибалки до фінансування кампанії з дискредитації торгової мережі "АТБ". За інформацією Веселової, ці факти були виявлені в ході розслідування, яке провели в грудні 2016 року політологи і журналісти Олексій Станчевський, Костянин Дикань і Дмитро Воронков. Напередодні вони звернулися з офіційним листом до нардепа Веселової. Скріни всіх документів і звернень нардеп виклала на своїй Facebook-сторінці.

facebook Наталії Веселової

facebook Наталії Веселової

facebook Наталії Веселової

facebook Наталії Веселової

facebook Наталії Веселової

facebook Наталії Веселової

"За публічні виступи у ЗМІ проти "АТБ" і Геннадія Буткевича, за поширення фейкової інформації, за заклики до зміни законного власника компанії журналісти та експерти отримували грошову винагороду від народного депутата Сергія Рибалки. Громадяни Станчевський О. М., Дикань К. В. і Воронков Д. В. передали відповідне звернення в Генеральну прокуратуру 18 січня 2017", - йдеться у зверненні Веселової до ГПУ та СБУ з вимогою провести розслідування фактів політичної корупції нардепа.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів