Верховна Рада засудила випробування ядерної зброї КНДР

"За" відповідний проект постанови проголосували 228 народних депутатів

Фото з відкритих джерел

Український парламент ухвалив постанову №7434, якою схвалив текст заяви “Про засудження випробувань зброї масового ураження Корейською народно-демократичною республікою”. На підтримку документа виступили 228 народних обранців, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

У заяві підкреслюють, що КНДР протягом останніх двох років активізувала проведення випробувань ядерної зброї масового ураження та міжконтинентальних балістичних ракет, здатних нести ядерний заряд. Наполягають на тому, що такі випробування проводяться із грубими порушеннями міжнародного права та створюють реальну небезпеку для країн регіону, зокрема Японії та Республіки Корея. 

"Верховна Рада України як найвищий орган країни, що добровільно відмовилася від третього за величиною у світі ядерного арсеналу, рішуче засуджує згадані дії Корейської народно-демократичної республіки спрямовані на створення нового арсеналу ядерної зброї та погрози його застосування, що призводить до ескалації напруги у регіоні та всьому світі і може потенційно призвести до численних людських жертв", - йдеться у заяві.

До того ж депутати наголосили на тому, що "розробка зброї масового ураження, а тим більше погрози її застосування, є абсолютно неприйнятними у сучасному світі і несуть загрозу світовій безпеці".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів