Верховна Рада сьогодні продовжить розгляд законопроекту про Антикорупційний суд

Відповідно до порядку денного, на 5 червня заплановано майже 30 питань

Верховная Рада

Верховна Рада України сьогодні продовжить розглядати законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні. Про це свідчить план роботи на 5 червня, опублікований на сайті парламенту.

Народні обранці продовжать проходити поправки до законопроекту № 7440 про Вищий антикорупційний суд. Загалом їх 1927, упродовж середи та четверга минулого пленарного тижня встигли пройти 1274.

Новини за темою: Парубій анонсує голосування за законопроект про Антикорупційний суд 7 червня

План роботи на сьогодні містить також блок документів для включення до порядку денного сесії, зокрема проект змін до закону "Про публічні закупівлі" та інших актів, позначений як невідкладний.

Заплановано розгляд у повторному першому читанні доопрацьованого законопроекту про кримінальні проступки та їх розслідування, а також проект закону про приватну детективну діяльність із пропозиціями президента.

Окрім того, парламент планує внести зміни до Податкового та Митного кодексів щодо поширення на ООС пільг, установлених на час проведення АТО. Народні обранці мають вирішити, чи впроваджувати окремі тарифи на видання для мешканців підконтрольних районів Донецької та Луганської областей.

У порядку денному кілька проектів постанов про перейменування населених пунктів.

Мають намір розглянути основний та альтернативні законопроекти про Нацбюро фінбезпеки та законопроекти про поводження з відходами.

Новини за темою: Гройсман заявив, що складе повноваження, якщо Рада не створить Антикорупційний суд

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів