Верховна Рада підтвердила рішення закликати РНБО запровадити санкції проти телеканалів "112 Україна" та NewsOne

Депутати відхилили проект постанови про скасування ухваленого раніше рішення ВРУ

З відкритих джерел

Верховна Рада відхилила проект постанови № 9157-П про скасування рішення закликати Раду нацбезпеки запровадити санкції проти телеканалів "112 Україна" і NewsOne. Таким чином депутати підтвердили звернення до РНБО.

"За" проект постанови проголосували 57 народних депутатів, а для скасування рішення треба було принаймні 226 голосів.

Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Автор проекту постанови, нардеп від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич вимагав поставити на переголосування постанову № 9157, якою депутати закликали РНБО запровадити санкції проти телеканалів, адже є відео на підтвердження кнопкодавства під час ухвалення рішення.

Нагадаємо, 4 жовтня парламент закликав Раду національної безпеки і оборони України запровадити санкції проти телеканалів "112 Україна" та NewsOne, зокрема скасувати ліцензії та заборонити користуватися українським радіочастотним ресурсом.

Через деякий час представники "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул та Нестор Шуфрич зареєстрували у Верховній Раді проект постанови № 9157-П про скасування відповідного рішення парламенту.

На сайті голови держави зареєстрували петицію про недопущення придушення свободи слова в Україні та застосування санкцій до телеканалів "112 Україна" і NewsOne.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів