Вечірній прайм на "112 Україна" 22.06.2018

Дивіться по буднях з 19:00 до 00:00 на телеканалі "112 Україна"

"112 Украина"

22.06.2018 у "Вечірньому праймі" обговорили таке:

Президент Порошенко ввів у дію рішення РНБО і розширив санкції проти Москви. Зокрема, цього разу постраждають 14 фізичних і юридичних 30 осіб.

США висловили обурення у зв'язку з відмовою РФ допустити українського омбудсмена Людмилу Денісову до незаконно ув'язнених українців Олега Сенцова і Володимира Балуха та закликали негайно забезпечити зустрічі. У той же час прес-секретар Путіна Пєсков зазначив, що труднощі з обміном Сенцова пов'язані з тим, що він засуджений за терористичною статтею.

Дві третини законопроектів, зареєстрованих в 2018 році, є неякісними. Про це свідчать дані Головного науково-експертного управління ВР, повідомляє Комітет виборців України. Згідно з ним, за січень-червень Управління надало експертні висновки по 160 законопроектах, зареєстрованих у цьому році. З них 99 було відхилено або повернуто на доопрацювання.

Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині чинної редакції мовної норми закону про освіту. Чому змінили рішення?

Про це і ще більше - у "Вечірньому праймі". Ризикни знати більше!

Народний депутат України Володимир Литвин у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак та лідер Аграрної партії Віталій Скоцик у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів