Вечірній прайм на "112 Україна" 20.06.2018

Дивіться по буднях з 19:00 до 00:00 на телеканалі "112 Україна"

"112 Украина"

20.06.2018 у "Вечірньому праймі" обговорили таке:

Газова атака, розбиті вазони і сміттєва люстрація. Представники Нацкорпусу спробували зірвати сесію Харківської міськради. Повною мірою зробити це їм не вдалося - Геннадій Кернес навіть встиг поставити на голосування кілька питань. Його заступник тим часом намагався вибратися зі сміттєвого баку, куди його кинули нападники. Все обійшлося димовою завісою, розбитими вікнами і перекинутими вазонами. Чого хотіли протестувальники і чому для своїх цілей вибрали настільки сумнівні засоби?

Прем'єр Гройсман під час імпровізованого звіту уряду відзначив зростання зарплати по країні. Водночас віце-прем'єр Павло Розенко проанонсував підвищення пенсій з 1 липня для майже мільйона наших громадян. Кому саме піднімуть і на скільки?

Чому народні депутати відмовилися включити до порядку денного законопроект про створення Антикорупційного суду?

Про це і ще більше - у "Вечірньому праймі". Ризикни знати більше!

Народний депутат України III, IV, VII скликань Олег Тягнибок у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко і політичний аналітик Олександр Доній у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Громадський діяч Микола Томенко і голова депутатської групи "Відродження" Віктор Бондар у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Міністр соціальної політики України Андрій Рева у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Народні депутати України Оксана Білозір (БПП) та Ігор Гузь (Народний фронт) у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів