Вечірній прайм 20.09.2018

Дивіться по буднях з 19:00 до 00:00 на телеканалі "112 Україна"

112.ua

20.09.2018 у "Вечірньому праймі" обговорили таке:

Охопив неосяжне? Президент Порошенко звернувся до Ради з щорічним посланням. Меседжів було безліч. Зокрема президент підтвердив курс на ЄС і НАТО, зазначив, що для уповільнених реформ необхідні інвестиції і нові робочі місця. Сформулював національну ідентичність у трьох словах. Пообіцяв особливе заступництво українській мові, чесні і демократичні вибори в наступному році. Як оцінили виступ Петра Олексійовича народні депутати? Про що він сказав двічі, а про що - промовчав?

У поті чола. Сьогодні депутати активністю і результативністю здивували навіть самих себе. Спочатку розпустили Центрвиборчком, а потім протягом години проголосували за набір нових членів. А раніше також успішно запустили процедуру поступового розгляду питання про депутатську недоторканність. Що ще потрібно для того, щоб депутати позбулися імунітету на законодавчому рівні, і чи не передумають вони у вирішальний момент?

Скандал з видачею угорських паспортів на Закарпатті набирає обертів. Наш МЗС вже натякнув, що готовий вислати консула з Берегова, в якому, власне, ці паспорти нібито видавали українцям. Будапешт відповів Києву, що висилання угорського консула розцінить як недружній акт. І погрозив блокуванням наших європейських прагнень. Чим закінчиться це чергове загострення?

Журналіст Дмитро Гордон у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна" з 19:20 до 21:00:

Представник президента у ВР Ірина Луценко у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна" з 22:20 до 23:00:

Голова депутатської групи "Відродження" Віктор Бондар у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна" з 23:20 до 00:00:

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів