Вечірній прайм 15.06.2018

Дивіться по буднях з 19:00 до 00:00 на телеканалі "112 Україна"

"112 Украина"

15.06.2018 у "Вечірньому праймі" обговорили наступне:

Людмила Денісова заявила, що ще може потрапити до Олега Сенцова, якого засудили в Росії. Чому українського омбудсмена не пустили до Сенцова і на якому етапі переговори щодо обміну заручниками?

Віце-прем'єр Павло Розенко заявив, що до кінця року, можливо, буде підвищена мінімальна зарплата до 4200 гривень. Чи є ресурси для такого підвищення та чи не спровокує зростання новий стрибок інфляції?

Очільник Міністерства охорони здоров'я заявила, що українських лікарів зобов'яжуть отримувати ліцензії. Як це нововведення позначиться на якості медпослуг і як на цю новину відреагували медики?

Стан хлопчика, який постраждав від вибуху машини в Києві, тяжкий. Він вже переніс кілька операцій. Як свої дії пояснює власник автівки, який залишив вибухівку в машині? Та як батьки можуть уберегти дітей від вибухів у мирних містах?

Про це і ще більше - у "Вечірньому праймі". Ризикни знати більше!

Журналіст Андрій Пальчевський та професор політології НаУКМА Олексій Гарань у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Журналіст Андрій Пальчевський та народний депутат України від "Народного фронту" Олександр Кірш у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Політичний аналітик Тарас Чорновіл у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 Україна":

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів