Вдова екс-розвідника Марина Литвиненко в ефірі програми "Бацман". Відео

Вів трансляцію телеканал "112 Україна"

Марина Литвиненко Delfi

Гостем сьогоднішньої програми "Бацман" стала вдова екс-розвідника Олександра Литвиненка Марина. Вів трансляцію телеканал "112". 

Марина Литвиненко - вдова убитого російськими агентами екс-офіцера ФСБ Олександра Литвиненка.

Як відомо, він помер у 2006 році в Лондоні внаслідок отруєння полонієм-210.

Будучи в Росії, в 1998 році публічно заявив, що йому і його співробітникам було наказано вбити Бориса Березовського. У 2000 році після порушення проти нього ряду кримінальних справ виїхав разом з родиною до Великої Британії, де отримав притулок і громадянство. 

У листопаді 2006 року Олександр Литвиненко помер після того, як випив чаю з полонієм - радіоактивним і дуже отруйним. Спочатку екс-розвідник перебував у лікарні під охороною. У нього було порушення функцій кісткового мозку, який не виробляв достатньої кількості лейкоцитів для підтримки імунної системи організму. За три дні Литвиненко помер у лікарні. 

Слідство дійшло висновку, що вбивство могли влаштувати двоє громадян Росії - Андрій Луговий і Дмитро Ковтун. Вони обидва та офіційна Москва заперечують свою причетність до вбивства, Росія також відмовляється видати своїх громадян для суду.

У січні 2016 року лондонський суд постановив, що екс-офіцера ФСБ Росії Олександра Литвиненка, ймовірно, було вбито за персональним розпорядженням президента РФ Володимира Путіна.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів