Валентин Резніченко очолив рейтинг губернаторів за виконаними обіцянками

Валентин Резніченко Фото з відкритих джерел

Аналітичний портал "Слово і діло" опублікував оновлений рейтинг губернаторів України за кількістю виконаних обіцянок.

Слово и дело

Перше місце в рейтингу вже традиційно посідає голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Валентин Резніченко.

Основні напрямки, на яких зосередилася команда Резніченка, - капітальний ремонт доріг (відремонтовано понад 500), шкіл (понад 30), дитячих садків (50), стадіонів (20), водогонів (50) і лікарень. Крім того, спільно з Фондом Петра Порошенка та першою леді Мариною Порошенко ДніпроОДА створює новий освітній простір, відкриваючи інклюзивні класи в кожній школі та реконструюючи всі школи з урахуванням потреб особливих дітей.

Дніпропетровська ОДА активно займається патріотичними проектами: відкрила парк Героїв АТО поруч з будівлею адміністрації, музей АТО і в серпні цього року в центрі Дніпра встановила найвищий в Україні флагшток (72 метри), на якому майоріє державний прапор.

Юрій Ткаченко З відкритих джерел

Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА, посів друге місце серед відповідальних губернаторів. Ткаченко активно зайнятий енергоефективністю. Завдяки його зусиллям постачальники тепла області скоротили споживання природного газу на 21%.

Ткаченко також приділяє увагу освіті, зокрема, він пообіцяв і ввів у 15 школах області новий предмет - робототехніка.

Геннадій Москаль Слово и дело

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль - на третьому місці. Він очолює регіон, який сумно відомий масовою контрабандою сигарет і потоками нелегальних мігрантів. Зупинити контрабанду Москалю поки не вдалося, але потік нелегалів через угорський кордон скоротився. Крім того, губернатор дав і виконав кілька обіцянок відремонтувати дороги між кількома райцентрами.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів