Вакарчук про президентські амбіції: Що б я не відповів, ви все одно не повірите

За його словами, політика - не єдиний спосіб вплинути на суспільство

Святослав Вакарчук З відкритих джерел

Музикант і лідер групи Святослав Вакарчук висловив впевненість у тому, що його словам про наявність або відсутність президентських амбіцій не повірять. Про це він сказав в інтерв'ю жіночому журналу ELLE.

"Мене весь час запитують з приводу моєї присутності в політичних рейтингах, президентських амбіцій, бажання або небажання балотуватися на виборах. А історія у тому, що, що б я вам не відповів, ви все одно не повірите", - сказав Вакарчук.

Новини за темою: Парадокси української політики: Іво Бобул – зброя проти Святослава Вакарчука

За його словами, є й інші способи впливати на суспільство, крім політики.

"Участь у політиці, у виборах — це тільки один з варіантів змінити суспільство. Це ж не президент і не імператор зробили, наприклад, японців японцями. Це японці зробили Японію якою вона є", - зазначив музикант.

Він висловив переконання, що з одного боку, у країні "повинні з'явитися лідери, особистий приклад яких стане сигналом початку змін", однак і суспільство має бути готове до змін.

"Тільки одночасність цих процесів може дати результат", - додав Вакарчук.

Новини за темою: Текст, який сьогодні обговорюватимуть: Вакарчук зробив заяву

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук заявив, що влада його не цікавить і він не має наміру балотуватися у президенти України. Він також закликав політиків до президентських виборів зробити все можливе, щоб провести необхідні реформи в Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів