Фото з відкритих джерел

Поки країна втрачає мільярдні кошти через блокаду Донбасу, українські чиновники готові піти на будь-які умови МВФ. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович.

"Чому Україна на блокаді втрачає 2 мільярди, а за мільярд, який випрошує у МВФ під кабальні умови, готова спиляти ліс, продати землю і погубити пенсіонерів, обкладаючи пенсії податками? Чи не занадто широко гуляєте, хлопці?" – запитав Вадим Рабінович.

Крім того, парламентарій додав, що будь-які дії влади, на його думку, повинні бути економічно обґрунтованими: "У такій ситуації, коли народ довели до стану, коли їсти нічого, немає грошей на тарифи, – зараз будь-який закон, будь-який крок і будь-яку дію треба розглядати тільки з точки зору економіки. Не можна застосовувати в країні тариф "Роттердам-плюс" при зарплаті "Гондурас-мінус".

Що ж стосується безпосередньо торгової блокади ОРДЛО, Вадим Рабінович зазначив, що, на його думку, помилково в економічному плані прагнути досягти перемоги будь-якою ціною.

"Багато хто говорить, що треба воювати "до переможного кінця". Але я не розумію, що таке воювати до переможного кінця свого народу, який не в змозі годувати сім'ї. Я не розумію, що таке воювати, коли в парламент заходять поліцейські в камуфляжах", — підкреслив лідер партії "За життя". У цьому контексті народний депутат навів "коментар міжнародного агентства The Associated Press, де ситуація з блокадою Донбасу і рішенням РНБОУ характеризується як "прогинання влади перед радикалами".