В ЄС незадоволені виконанням Україною їхніх вимог, – журналіст

13 країн – членів ЄС і близьких союзників України створили неофіційний документ, в якому зазначено, що Україна не повною мірою виконує вимоги Євросоюзу і МВФ

Європарламент "Народный корреспондент"

В Європейському союзі створили неофіційний документ, в якому зазначено, що Україна не повною мірою виконує вимоги Євросоюзу і Міжнародного валютного фонду. Про це повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк у Twitter.

"13 країн – членів ЄС і близьких союзників України створили неофіційний документ перед обговоренням Ради міністрів закордонних справ 19 березня, в якому говориться, що "уряд не повною мірою виконує контрольні показники ЄС і МВФ. Активісти громадянського суспільства та експерти попереджають про ризики відкату", - зазначив Йозвяк.


Новини за темою: У Євросоюзу немає втоми від України, - Могеріні

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко очікує транш МВФ у квітні, оскільки, за його словами, країна вже виконала 80% своїх зобов'язань.

Своєю чергою прем'єр-міністр України Гройсман розраховує, що Україна отримає транш Міжнародного валютного фонду до липня.

Відомо, що нині борг України перед МВФ становить 12,1 млрд дол. Ця сума складається із зобов'язань Нацбанку (7,2 млрд дол.) і Міністерства фінансів (4,9 млрд дол.).

Раніше глава Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош заявив, що Україна не зможе виконувати боргові зобов'язання без співпраці з МВФ. На його думку, Україна має в 2018 році продовжувати проводити реформи, без яких вона не зможе фінансувати свої зобов'язання без програми валютного фонду.

При цьому глава Мінфіну Олександр Данилюк вважає передчасним починати переговори з МВФ про нову програму, оскільки Україна не виконала попередніх вимог, зокрема створення Антикорупційного суду.

Своєю чергою НБУ заявляв, що Україні варто почати переговори про запуск нової програми співпраці з МВФ, тому що затримка з траншем загрожує економічній стабільності в Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів