В "Українському виборі" спростували слова Парубія щодо зв'язку бойовиків з Медведчуком

У громадському русі також висловили впевненість у тому, що Парубій буде вкрай обережний в оцінках, які дає Медведчуку

Громадський рух "Український вибір - право народу" спростував слова голови Верховної Ради Андрія Парубія у суді по справі про державну зраду Єфремова щодо зв'язку бойовиків з лідером "Українського вибору" Віктором Медведчуком. Про це повідомляє прес-служба громадського руху.

"Ми впевнені, що Андрій Парубій, вже програв Віктору Медведчуку не один суд щодо захисту честі, гідності та ділової репутації і тепер готується до оприлюднення результатів психолого-лінгвістичної експертизи (її Парубію призначив Печерський районний суд р. Києва рішенням від 7 травня 2018 року), принаймні, в ті моменти, коли він повністю контролює свою промову, буде вкрай обережний в оцінках, які дає лідеру Громадського руху "Український вибір — Право народу" Віктору Медведчуку. Саме тому, говорячи про відносини представників ОРЛО до Віктора Медведчука, він використовує слово "орієнтовані", не свідчить про наявність якихось зв'язків і навіть переговорів між ними", - відзначили в "Українському виборі".

Нагадаємо, раніше в суді у справі про державну зраду екс-народного депутата Олександра Єфремова голова ВР Андрій Парубій, виступаючи в якості свідка, заявив про те, що "бойовики були орыэнтовані на "Український вибір" Віктора Медведчука".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів