В Україні відбувається перегляд відношення не стільки до нацизму, але і до посібників і соратників нацистського режиму, - експерт

Політолог-міжнародник Олег Волошин в ефірі "112 Україна". 24.10.2018 112.ua

В Україні відбувається перегляд відношення не стільки до нацизму, але і до посібників і соратників нацистського режиму. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив політолог-міжнародник Олег Волошин, коментуючи відмову України підтримати проект резолюції ООН проти героїзації нацизму.

"Представник США так і сказав, що джерелом причини голосування проти є те, що цей проект резолюції, внесений Росією і Сполученими Штатами сприймається як інструмент політичного впливу Росії на даний регіон...Що стосується нас, - мені здається, що на жаль проблема глибша. Правда полягає в тому, що на території України до жаль, в останні чотири роки реально відбувається перегляд нашого відношення не стільки до нацизму як до явища в цілому, скільки до відношенню до тих, хто був посібниками та ідейними соратниками нацистського режиму. Ці люди відкрито декларували, що вони хочуть побудувати тут державу вождистського типу", - сказав він.

Нагадаємо, голова Політради партії "За життя" Віктор Медведчук коментуючи голосування України проти проекту резолюції ООН, заявив, що українська влада "не могла проголосувати інакше", оскільки знаходиться під впливом США, представники якого також не голосували за проект резолюції.

"Останнє голосування в ООН показало, що навіть мікроскопічні острівні держави, населення яких - кілька десятків тисяч осіб, демонструють сьогодні більшу незалежність, ніж наша країна. Така позиція Києва обурює, але не дивує: влада, яка робить героями пособників фашистів, яка залишає безкарним осквернення пам'ятників воїнам-визволителям, яка переписує історію і потурає націонал-радикалам, яка проводить щодо свого народу політику тарифного геноциду і нав'язує суспільству риторику "печерного", "хижацького націоналізму", просто не могла голосувати інакше", - вважає він.

Зазначимо, російський проект резолюції по боротьбі з героїзацією нацизму і неонацизму в рамках усунення расизму отримав підтримку в третьому комітеті ООН, за нього проголосували 130 країн. Україна і США проголосували проти документа, ще 51 країна утрималася.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів