В Україні набув чинності закон про одноразову виплату в разі смерті звільненого військовослужбовця

Вчора документ опублікували в офіційному парламентському виданні "Голос України"

rian.com.ua

В Україні набув чинності закон № 2522-VIII, який передбачає соцвиплату родині військовослужбовця, який помер протягом року після звільнення - якщо йдеться про наслідок поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків служби.

Гроші мають виплатити в разі смерті військовослужбовця протягом року після звільнення, якщо смерть настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, нещасного випадку через виконання службових обов'язків. Соцдопомога також призначається строковикам.

Якщо військовослужбовець частково втратив працездатність протягом трьох місяців після звільнення зі служби (якщо це сталося у зв’язку з виконанням службових обов’язків), йому мають виплатити гроші. Як і у випадку, коли військовослужбовець захворів під час служби і частково втратив працездатність без встановлення інвалідності.

Гроші мають виплатити, якщо військовозобов’язаний чи резервіст частково втратили працездатність без встановлення інвалідності протягом 3 місяців після звершення військових зборів чи виконання обов’язків резервіста.

Зауважимо, раніше у законодавстві було передбачено одноразову виплату тільки в разі загибелі чи смерті військовослужбовця під час виконання службових обов’язків або внаслідок захворювання через обов’язки служби. Під відповідні норми не підпадали військовослужбовці-строковики.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила цей закон у вересні нинішнього року 261 голосом народних депутатів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів