В Україні набули чинності закони про податкові та митні пільги на період Операції об'єднаних сил

Раніше у законодавстві передбачалася дія пільг тільки на час проведення Антитерористичної операції

Фото з відкритих джерел

В Україні набули чинності закони № 2463-VІІІ та № 2464-VIII про подовження дії податкових та митних пільг на період Операції об'єднаних сил. Вчора документи опублікували в офіційному парламентському виданні "Голос України".

Зміни до Податкового кодексу передбачають подовження пільг зі сплати військового збору та ПДВ на період ООС. Також на час проведення Операції об'єднаних сил звільняються під сплати ПДВ при ввезенні до України та постачанні на території держави товари оборонного призначення, зокрема каски, підшоломи, бронежилети, безпілотники, біноклі, парашути тощо.

Парламент ухвалив цей закон у червні поточного року 229 голосами народних депутатів.

У Митному кодексі передбачили звільнення від оподаткування ввізним митом спеціальні засоби індивідуального захисту, нитки та тканини для виготовлення бронежилетів.

Також пільги поширюються на ліки та медичні вироби для постраждалих учасників ООС. Разові дозволи на ввезення таких товарів до України надаються за спрощеним порядком, затвердженим урядом. Окрім того, Кабмін визначає, скільки таких ліків та медвиробів можна ввезти на територію України.

Закон набуде чинності наступного дня після офіційної публікації. Проте, за рекомендацією профільного комітету, внесені зміни будуть застосовуватися з 1 травня 2018 року.

Рада ухвалила документ 229 голосами депутатів 19 червня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів