В Україні діють агенти Кремля, частина ЗМІ окупована і нам потрібен закон про агентів впливу РФ, - Порошенко

За його словами, така законодавча ініціатива не зашкодить ані громадському суспільству, ані медіа, ані свободі слова

Президент України Петро Порошенко виступає з посланням до Верховної Ради, 20 вересня 2018 Прес-служба президента України

В Україні працюють "окуповані" агресором ЗМІ, працюють агенти Кремля, тому потрібен закон про реєстрацію агентів впливу Російської Федерації. Таку позицію висловив президент України Петро Порошенко під час щорічного послання у парламенті, трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"В Україні все ще діє мережа російської агентури, яка бере під контроль медіа, плодить "незалежні громадські організації": вони дійсно незалежні - від України, а підконтрольні Кремлю і роздмухують антиукраїнські, антиєвропейські й антиамериканські настрої. Я підтримую ідею законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора РФ", - сказав Порошенко.

Він висловив переконання, що такий закон не вплине ані на громадське суспільство, ані на медіа, ані на свободу слова.

"Я поділяю думку голови Верховної Ради про те, що в період виборів питання інформаційної безпеки є одним із головних. Частина нашого інформаційного поля так само окупована, як і частина української суверенної території. Я радий, що в парламенті теж усвідомлюють глибину цієї проблеми, хоча комусь це не цікаво", - зауважив голова держави.

Новини за темою: Раді пропонують заборонити виправдовувати окупацію Донбасу і Криму в ефірах телеканалів

Нагадаємо, на початку нової сесії Верховної Ради спікер парламенту Андрій Парубій говорив про необхідність законодавчо врегулювати питання інформаційної безпеки в Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів