В "Опозиційному блоці" закликали до розформування Департаменту люстрації

Також політсила закликала до проведення дострокових парламентських виборів

Партія "Опозиційний блок" виступила з пропозицією розформувати створений при Міністерстві юстиції департамент люстрації. Про це повідомляється на сайті політичної сили.

"Опозиційний блок рекомендує владі розпустити люстраційний департамент Міністерства юстиції. Незаконна і безглузда українська люстрація призвела до того, що навіть на цей департамент протягом трьох місяців не можуть призначити керівника", - йдеться в повідомленні прес-служби партії.

У ньому також наголошується, що робота департаменту люстрації завдала величезної шкоди державі.

"Голова Держіскальної служби Насіров, із заставою у 100 млн гривень і з 1 млн доларів готівки вдома, і депутат Пашинський, який стріляє у випадкових перехожих, Яценюк і Турчинов, чиї ідеї про політичну люстрацію підтримують менше 2 відсотків населення, – це приклади люстраторов з "оновленої" влади", - додали в партії.

Згідно з заявою "Опозиційного блоку", в Україні повинен розпочатися процес реального очищення влади. "Сьогодні необхідно очищати владу від самих люстраторів, за яких корупція і розвал держави досягли небачених масштабів", - вважають в "Опозиційному блоці".

Також політсила закликала до проведення дострокових парламентських виборів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів