В окупованому Криму до червня продовжили арешт шістьом фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір"

ФСБ інкримінує їм участь у забороненій в Росії і анексованому Криму організації "Хізб ут-Тахрір"

У Криму продовжили арешт трьом фігурантам бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" Кримська солідарність

У понеділок, 5 березня, підконтрольний Росії Київський райсуд Сімферополя продовжив до 9 червня арешт фігурантам бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" – Сейрану Салієву, Мемету Белялову, Сулейману Асанову, Ернесу Аметову, Серверу Зекирьяєву і Тимуру Ібрагімову. Про це повідомляють "Крим.Реалії".

У жовтні 2017 року російські силовики заарештували шістьох жителів Бахчисараю. ФСБ інкримінує їм участь у забороненій в Росії і анексованому Криму організації "Хізб ут-Тахрір".

Представники міжнародної ісламської політичної організації "Хізб ут-Тахрір" називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що піддаються несправедливому переслідуванню в Росії і в окупованому нею в 2014 році Криму. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" в 2003 році, включивши до списку об'єднань, названих "терористичними".

Захисники заарештованих і засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" кримчан вважають їх переслідування вмотивованим за релігійною ознакою. Адвокати відзначають, що переслідувані за цією справою російськими правоохоронними органами – переважно кримські татари, а також українці, росіяни, таджики, азербайджанці і кримчани іншого етнічного походження, які сповідують іслам. Міжнародне право забороняє вводити на окупованій території законодавство держави-окупанта.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів